حریم شخصی
ما به حریم شخصی شما احترام می گذاریم. جزئیات را در زیر ببینید
شه فایل به حق حریم خصوصی شما احترام می گذارد. ما اطمینان می دهیم که کلیه اطلاعات ارسال شده در طی مراحل استفاده از سایت اطلاعات شما کاملاً محرمانه نگه داشته می شود و صرفاً توسط شه فایل برای بهبود تجربه کاربر استفاده می شود. در شه فایل ما به استثنای اهداف قانونی ، مقررات یا اختیارات دولتی ، هیچ شخص ثالثی خارج از [[[SITE_NAME]] را به اشتراک نمی گذاریم ، نمی فروشیم ، اجاره نمی دهیم یا توزیع نمی کنیم.
< br /> اطلاعات جمع آوری شده

شه فایل برای پردازش سفارشات و ارائه ورود به سیستم حساب ، داده های مربوط به کاربران خود را به طور ایمن نگهداری می کند تا بتوانند به خریدهای خود دسترسی پیدا کنند. داده های زیر ممکن است برای هر کاربر ثبت شده در سایت ما ذخیره شود:

 • آدرس ایمیل حساب شما.
 • رمز ورود حساب شما ، ذخیره شده با استفاده از هش یک طرفه و رمزگذاری.
 • عنوان ، نام و نام خانوادگی شما در هنگام ثبت نام ارائه شده است.
 • آدرس های IP ورود ، آخرین و آخرین ورود شما.
 • هر داده ارائه شده توسط درگاه پرداخت ما برای پردازش سفارش شما. اینها شامل اطلاعات آدرس ، نام شرکت ، ایمیل حساب پرداخت شما و نام کامل شما است.
 • نماینده کاربر مرورگر شما ، سایت ارجاع مجدد و صفحاتی که بازدید کرده اید.
 • شما می توانید یک نسخه از آن را دریافت کنید این اطلاعات را با درخواست از طریق فرم تماس ما.

[شه فایل هیچ اطلاعاتی مانند جزئیات کارت اعتباری را جمع آوری و ذخیره نمی کند.

نحوه استفاده از اطلاعات جمع آوری شده

ما عمدتا از اطلاعات جمع آوری شده برای ارائه خدماتی که توسط کاربران شه فایل درخواست شده است مانند فروش و پشتیبانی مشتری استفاده کنید. با اجازه ، شه فایل همچنین می تواند از آدرس های ایمیل ارائه شده برای تماس دوره ای با کاربران جهت اطلاع رسانی درباره خدمات شه فایل و اعلامیه های سایت مانند محصولات جدید ، تبلیغات و به روزرسانی های سایت یا سرویس استفاده کند. در هر مرحله می توانید اشتراک در این ایمیل ها را لغو کنید. شه فایل همچنین می تواند در هر نقطه از آدرس های ایمیل برای تماس با شما برای خدمات پشتیبانی مشتری استفاده کند. [شه فایل حق استفاده از هر یک از اطلاعات ارائه شده توسط کاربران را برای اهداف بهبود تجربه کاربر سایت ما ، بهبود تبلیغات و بازاریابی ما و در صورت لزوم اختلافات حقوقی ، از خود سلب می کند.

< strong> سایتهای پیوندی

در هر لحظه ممکن است پیوندهایی به وب سایتهای شه فایل] به کاربران در اختیار طرفهای دیگر قرار دهیم. این پیوندها ارائه شده اند زیرا ممکن است به هر دلیل خاصی مورد استفاده کاربران قرار بگیرند. شرایط و ضوابط شه فایل و همچنین سیاست حفظ حریم خصوصی به سایت های شخص ثالث تسری پیدا نمی کند و ما در قبال شرایط و سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده توسط سایت های شخص ثالث مسئولیتی نداریم.

خط مشی کوکی

به منظور ارتقا site سایت و تجربه مشتری ، ما فایل های کوچک داده ای را که به عنوان کوکی در مرورگر شما شناخته می شوند ، پیاده سازی کرده ایم. اکثر سایت های بزرگ نیز این کار را انجام می دهند.

کوکی ها چیست؟

کوکی یک فایل متنی است که وقتی در کامپیوتر یا دستگاه ذخیره می شوید از سایتهای خاصی بازدید کنید به شما اجازه می دهد سایت اقدامات و تنظیمات شما را به خاطر بسپارد (به عنوان مثال ورود به سیستم ، زبان و غیره) بنابراین لازم نیست هر بار که به سایت ما مراجعه می کنید یا بین صفحات مرور می کنید ، آنها را دوباره وارد کنید.

چگونه ما از کوکی ها استفاده می کنیم؟

تعدادی از صفحات ما از کوکی ها استفاده می کنند:

 • برای به خاطر سپردن داشتن یا نداشتن موافقت نکرده اید که از کوکی ها در سایت های ما استفاده کنید.
 • برای تبلیغ کنندگان خارجی مانند Google Ads.
 • با هر فرآیند ورود به سیستم ، جلسه ورود فعلی خود را در سایت بخاطر بسپارید.
  فعال کردن این کوکی ها تجربه مرور بهتری را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید در صورت تمایل این کوکی ها را مسدود یا حذف کنید ، اما برخی از ویژگی های این سایت ممکن است آنطور که در نظر گرفته شده کار نکند. اطلاعات و داده های مربوط به کوکی برای شناسایی شخص شخصی استفاده نمی شود و داده های الگو کاملاً تحت کنترل شه فایل است. از کوکی ها به غیر از آنچه در اینجا توضیح داده شده استفاده نمی شود.

  strong> آیا ما از کوکی های دیگری استفاده می کنیم؟

  برخی از صفحات یا سایت های ما ممکن است از کوکی های اضافی یا متفاوت با موارد توضیح داده شده در بالا استفاده کنند. در این صورت ، جزئیات این موارد در اطلاعیه توافق نامه کوکی مخصوص صفحه خاص ارائه می شود.

  نحوه کنترل کوکی ها

  می توانید کنترل کنید در صورت تمایل کوکی ها را حذف کنید. برای جزئیات بیشتر در این باره ، لطفاً به aboutcookies.org بروید. شما می توانید تمام کوکی هایی را که از قبل در رایانه شما هستند حذف کنید و اکثر مرورگرهای اینترنت این امکان را دارند که در صورت پیکربندی از قرار دادن آنها جلوگیری کنند. به عنوان یک یادداشت اضافه شده ، در صورت انجام این کار ، ممکن است عملکرد خاصی در سایت ما مطابق آنچه در نظر گرفته شده عمل نکند.

  شه فایل حق ویرایش سیاست حفظ حریم خصوصی فوق را در هر زمان برای خود محفوظ است. هرگونه تغییر در سیاست حفظ حریم خصوصی فوق به محض بروزرسانی فعال است. کاربران سایت های شه فایل موافقت می کنند که به طور منظم این سیاست حفظ حریم خصوصی را مرور کرده و از هرگونه تغییر در آنها آگاه باشند. با استفاده مداوم از سایت ها و خدمات شه فایل ، کاربران با موارد فوق موافقت می کنند.